Reggel a szemünket megdörzsölve is világos:
ez a valóság, ez a nemzeti csapat!
️
EZEK MEGHÜLYÜLTEK - megint ezt gondoltam tegnap este, amikor a németek a lelátóról dobálták a magyar játékosokat a lipcsei stadionban, köztük a Lipcsében(!) focizó Szoboszlai Dominikot. Egyre többször gondolom ezt…
👉 Néhány napja kérdezték tőlem egy interjúban, hogy miért “bántom” sokszor a Nyugatot itt a Facebookon. Teljesen véletlenül a labdarúgást is belekevertem a válaszba:
️ “Amikor Rudi Völler játszott a német labdarúgó válogatottban, meg a holland van Basten ‘88-ban az Eb-n gólokat lőtt, akkor tízévesen szerelmes voltam Nyugat-Európába. Most kimegyek Nyugat-Európába, és nem vagyok bele szerelmes. Mert szerintem rossz irányba változik.
Gyerekkoromban Nickelsdorfnál élére állt a fű, és nem volt kátyú az úton. Most ki van égve a fű, szemét van a benzinkúton és kátyús az út. És érzésem szerint a megválasztott politikai vezetők sem abba az irányba tevékenykednek, hogy újra szerelmes legyek Nyugat-Európába. Inkább Magyarországba vagyok szerelmes.”
☝️Kár értük…
Fotó: MTI
Reggel a szemünket megdörzsölve is világos:
ez a valóság, ez a nemzeti csapat!
Megvédjük a munkahelyeket! 
️
2010-ben talpra álltunk, fellázadtunk, és harcolni kezdtünk a magyarokért.
Győztünk! 


Ébredés után is kiderült: nem álom, hanem valóság!
Felfoghatatlan a győzelem Németország ellen! 
Szép volt, fiúk!
️Példaértékű segítőszándék, magas szintű szakmaiság, szorgalom és kitartás.
️Harmadik helyezést értek el az ádándi fiatalok az Országos Elsősegélynyújtó Versenyen.
☝️Sikerük tiszteletet érdemel!
🤝…
Jáger-csoport újrahasznosító komplexum avatóünnepségén, Herenden - Mindannyiunk jövőjét befolyásolja az újrafeldolgozás mértékének növelése!
️
Köszönünk mindent, Kapitány!
Szép volt fiúk! 
Csodák márpedig vannak!
Németország-Magyarország: 0-1 
A magyar csoda folytatódik, Szalai Ádám vezérletével! 
️
️