Számlával tudom cáfolni Hadházy vádaskodásait.
A baloldal még mindig nem érti: van, aki ad és van, aki elvesz.
Ők az utóbbihoz tartoznak.
Ez a szép Nyugat-Európában, hogy kiszámítható. A hagyomány, az hagyomány
️
Hiába tiltották meg a szilveszteri utcai rendezvényeket és a tűzijátékozást több nyugati országban az omikron pánik miatt, a “külvárosi” fiatalokat ez nem zavarta meg.
👉 Autókat és üzleteket gyújtottak fel.
👉 Petárdákkal és kövekkel dobáltak a kivonuló tűzoltókat, mentőket, illetve az őket védő rohamrendőröket.
👉 Holland, német, francia… stb. városokban is így köszöntötték az új évet
️
Szép hagyomány… De maradjunk inkább a magyar népszokásoknál!
Fotó: akcióban a holland tűzoltók;
Számlával tudom cáfolni Hadházy vádaskodásait.
A baloldal még mindig nem érti: van, aki ad és van, aki elvesz.
Ők az utóbbihoz tartoznak.
Boldog új évet, Magyarország!
Boldog új évet, Magyarország! 
Az újévi videó elérhető a kommentben.
2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣-ben is folytatjuk küldetésünket!
Magyarország segít!
Isten, áldd meg a magyart! BÚÉK 2022! 
️
Boldog új évet kívánok!
🥳
BÚÉK 2022! 

