"A migráció a modern társadalmak része..." vallja a baloldali szlovén kormány. Ezért elbontja a határkerítést.
Ez várna ránk is, ha a baloldal kormányozna. Mi ezzel szemben megerősítjük a déli határt,…
☝️Ha valaki KÉT ÉS FÉL ÉVE előáll ezzel a “menüvel”? Hittünk volna neki?
LELÖVIK JAPÁNBAN az utcán Abe Sindzó volt kormányfőt. A világ egyik legbiztonságosabb országában, ahol gyakorlatilag nem létezik lőfegyveres bűnözés…
Valami ismeretlen eredetű valami miatt hónapokra leáll a világ;
Véres háború robban ki Európában;
Izgulni kell, hogy lesz-e fűtés, tudunk-e mosni, fürdeni;
20 százalék körül lesz az éves pénzromlás több EU országban;
Tíz/százmilliókat éhínség fenyeget;
A tálibok elkergetik Afganisztánból a nyugatiakat;
Százak halnak meg egy németországi áradásban;
Egy el-elbóbiskoló bácsi “vezeti” a világ “vezető” hatalmát;
Angol-magyar: 0-4;
☝️És ez csak ami hirtelen eszembe jutott. Biztosan jópár megdöbbentő eseményt lehetne még sorolni az elmúlt két és fél évből, amelyekre azt mondtuk, hogy “ilyen biztosan nem történhet”!
De mi jöhet még?? Kapaszkodjunk!
Fotó: a japán politikus elleni merénylet utáni pillanat, amikor elfogják a gyilkost;
"A migráció a modern társadalmak része..." vallja a baloldali szlovén kormány. Ezért elbontja a határkerítést.
Ez várna ránk is, ha a baloldal kormányozna. Mi ezzel szemben megerősítjük a déli határt,…
A magyar érdek a béke mielőbbi helyreállítása!
Európának
nem háborúra, hanem békére van szüksége!
Ennyi.
Napló/1629: Padavató ünnepség Prof. Dr. Kásler Miklós miniszter úrral az Európa Szabadegyetemen, a lakiteleki Népfőiskolán.
További részletek: https://www.lezsaksandor.hu/hirek/kasler-miklos-nevre-…
A mai reggeli!

Európának nem háborúra, hanem békére van szüksége!
A rezsicsökkentést - Brüsszel, a multik és a hazai baloldal folyamatos és brutális támadásai ellenére már tíz éve biztosítjuk. Ennek következtében elértük, hogy az EU-ban legolcsóbban jutunk hozzá a…
Azok az országok lesznek leginkább biztonságban a jövőben, amelyek nagyrészt elő tudják majd állítani a maguk által felhasznált energiát.
Mi is ezen az úton járunk.
Rendelet aláírva! 
A déli határainkon folyamatosan nő a migrációs nyomás. Határvadász egységeket állítunk fel, és megvédjük Magyarországot! 


Nekünk Magyarország az első!