️Nézzünk rá a térképre, és KAPASZKODJUNK MEG️Teljesen bizonytalan a közép-európai helyzet:
Ausztria - Sebastian Kurz kancellárt egy 2016-ból előrángatott üggyel pár nap alatt “KILŐTTÉK”; Jön egy új kormányfő, de nem tudni, meddig marad egyben a néppárti-zöld koalíció;

Csehország - Andrej Babis alighanem BUKJA a kormányfői posztot, alakulhat egy új, 5(!) pártból álló koalíció; Tovább fokozza a bizonytalanságot, hogy Milos Zeman államfő nagyon beteg;

Románia - pár napja megbukott a hárompárti koalíciós kormány, teljes a BIZONYTALANSÁG, miközben tombol a járvány és emelkednek az energiaárak;

Bulgária - november közepén újabb parlamenti választást tartanak, ez ebben az évben már a harmadik(!) lesz. PATTHELYZET, nem látszik a kiút a válságból;

Szlovákia - tavasszal majdnem SZÉTESETT a harmadik járványhullám közben a koalíció, csere volt a kormányfői poszton, talán így müködik;

Lengyelország - állandó ÜTKÖZETEK az EU-val, utcai tüntetések, ráadásul a szenátusban nincs többségük a kormánypártoknak, ez is nehézséget okoz;

Szlovénia - 18-ban ötpárti koalíció alakult, de az később SZÉTESETT. Most is koalíciós kormány van, sok feszültséggel, utcai tüntetésekkel;

+1
Németország - Úgy tűnik hárompárti, piros-sárga-zöld kormány alakul hamarosan. Soha nem volt még példa hasonlóra, NEM TUDNI, hogy működőképes lesz-e;

️ Nem mondhatjuk, hogy stabil a közép-európai helyzet.
Magyarország üdítő kivételnek számít.
Jó lenne megőrizni ilyennek

#nemethbalazshirei

Téli arany parmen, Ananászrenet, Simonffy piros, Királyi kurtaszárú, Szatmárcsekei jonatán, Parker pepin? Önök tudják mik ezek? Most elárulom a megfejtést. Ezek Zicska Szilárd almái Somogyból, a „…

Amikor a baloldal kormányzott, tönkretették és eladósították az országot, átverték a magyarokat. Ma újra hazudnak, provokálnak és uszítanak.

Semmit sem változtak, ezért fogjuk újra legyőzni őket jövő…

Magyarország sikeresen kezelte a járványt, a kormány vakcinabeszerzéseinek köszönhetően 1,5-2 hónappal megelőztük az oltásban a többi országot, és ennek köszönhetően korábban tudtuk újraindítani az…

☝️ Kérem engedjék meg, hogy bemutassam Önöknek Bánki Józsefet!

Dodi a lassan 10 éves Zöld és fehér életmódmagazin főszerkesztője.

🙌 Emellett a Fradi öregfiúk csapatvezetőjeként viszi klubunk hírnevét…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média