Megvan a magyar küldöttség harmadik érme!
Szvitacs Alexa, asztaliteniszező bronzérmes lett a tokiói paralimpián! Szívből gratulálok! 


#hajrámagyarok
#akadályoknélkül
#hungary
☝️Hádujudu
Régen láttam annyira BÁTOR Facebook bejegyzést, mint tegnap
️A “szerző” a képen látható fiatalember, a téma a 2023-as atlétikai világbajnokság ügyében belengetett vétó.
☝️Íme a bejegyzés egy fontos részlete:
”Nincs vb a főváros jóváhagyása nélkül. Erről BESZÉLTEM mintegy másfél évvel ezelőtt Sebastian Coe-val, a Nemzetközi Atlétikai Szövetség elnökével (…). Sebastian Coe ezt tudomásul vette, és kérte, ha változás van, szóljak neki. Amennyiben tehát a kormány továbbra is el akarja lehetetleníteni a Diákvárost, akkor ÚJRA FELHÍVOM Sebastian Coe-t.”
☝️Egy rövid kiegészítés:
👉 Lord Sebastian Coe jelenleg a világ egyik legbefolyásosabb, legismertebb, legnagyobb tekintélyű sportdiplomatája. Ő “szervezte” a 2012-es londoni olimpiát, vezeti a nemzetközi atlétikai szövetséget. A 80-as években két olimpiai aranyérmet nyert középtávfutóként, sorra döntötte a világcsúcsokat. Lord Sebastian Coe egy komoly ember. Lord Sebastian Coe brit, angolul beszél.
️És akkor olvassuk el újra a bejegyzést
️
👉 “BESZÉLTEM mintegy másfél évvel ezelőtt Sebastian Coe-val”
👉 “ÚJRA FELHÍVOM Sebastian Coe-t”
Tessék már mondani, mi lesz a hívó fél első kérdése, ha Sebastian Coe esetleg felveszi a telefont és beleszól, hogy good morning
️
☝️Ismerjük el, azért ez bátor kísérlet lenne. Hiperpasszívan. Még szórakoztatónak is nevezném, ha nem a világ egyik legfontosabb sporteseményének hazai ellehetetlenítése lenne a téma.
#nemethbalazshirei
#elakezekkelazatlétikaivbtől
Fotó: Magyar Hirlap
Megvan a magyar küldöttség harmadik érme!
Szvitacs Alexa, asztaliteniszező bronzérmes lett a tokiói paralimpián! Szívből gratulálok! 


#hajrámagyarok
#akadályoknélkül
#hungary
🤝 Siklósi Gergellyel beszélgettünk a Tranziton.
Olimpiai ezüstérmes párbajtőrvívónkkal szóba került Tokió, a vívás, a Budapesti Honvéd Sportegyesület és sok…
Így kell csinálni!
Jánoshidán jártunk ma, ahol az évtizedekig elhanyagolt állapotban lévő, egykori premontrei Rendházat újította fel az Önkormányzat és a Kormány.
Jánoshida jó példa arra, hogyan tud jól…
Több, mint 350 millió forintból újult meg a jánoshidai premontrei rendház. 
Az épületben kialakításra kerültek kiállítótermek, amelyek a helyi, jász értékeket hivatottak bemutatni.
Hajrá, Jánoshida! 
A család érték. Szolnokon figyelnek erre és a lehető legtöbbet tesznek annak érdekében, hogy megkönnyítsék a családosok mindennapjait. #acsaládokértdolgozunk #Szolnok #bölcsőde #családbarátmunkahely
Tranzit
A Vajdasági Jogászösztöndíj Program egy újabb biztosíték arra, hogy a Vajdaságban élő magyar fiatalok magas szintű felsőoktatási képzése még szilárdabb alapokon álljon.
Gratulálok a díjazottaknak,…
Megnyitottuk a VI. Bőköz Fesztivált az Ormánságban Prof. Dr. Kásler Miklós miniszter úrral. Népművészet, kiállítások, kovácsverseny, koncertek, gasztro, Ős-Dráva Látogatóközpont, festett templomok, "…
A Terület- és Településfejlesztési Operatív Programnak (TOP) köszönhetően újulhatott meg Dusnokon a minibölcsőde. A beruházásnak köszönhetően a gyermekek sokkal szebb és modernebb környezetben…