Belém állt néhány bölcs tiszás, de most sem jött be nekik!
️Egyelőre megállíthatatlan a Tisza rombolása
️
A törvényalkotási bizottságban is MEGSZAVAZTÁK A POLGÁRMESTEREK JUTTATÁSAINAK CSÖKKENTÉSÉT
Júliustól 9️⃣ százalékkal emelkedett volna a polgármesterek bére, ha marad a Fidesz.
A Tisza viszont EMELÉS HELYETT 1️⃣3️⃣ százalékkal CSÖKKENTI a juttatásaikat.
Sőt!
A megyei közgyűlések elnökeinél 6️⃣0️⃣ SZÁZALÉKOS az elvonás.
☝️Talán még ennél is pofátlanabb, hogy a kormány BÉRRENDEZÉSKÉNT emlegeti a polgármestereknek jogosan járó juttatások elvonását.
Arra hívtam fel a tisztelt tiszás kollégák figyelmét a bizottsági ülésen, hogy az Orbán-kormány idején “kicsit” mást jelentett a bérrendezés fogalma
️
És azt is kértem tőlük, hogy legalább a polgármesterek szemébe ne hazudjanak ezzel kapcsolatban, ha találkoznak velük!
️Ez az intézkedés is mutatja, hogy a Tisza egyelőre csak rombolni tud.
Magyar Péter le akar számolni mindenkivel, aki az elmúlt években szerepet vállalt a közéletben. A becsületes - szívüket, lelküket kidolgozó - településvezetőkre is rátámadt.
Lesz ez még máshogy!


/posztok.hu


Újabb tiszás botrány - Sanyika után egy 11 éves intézetis fiút használt a Tisza politikai célokra.

