Fenyegették, zaklatták, ezért feljelentést tett az az újságírónő, aki egy interjúban elárulta, hogy Magyar Péter öccsének médiacége fizetett a “kamu Zsolti bácsi-botrány” állítólagos “koronatanújának”…
Vajon miért nem kaptunk választ egész héten arra a kérdésre, hogy Magyar Márton fizetett-e a kamu Zsolti bácsi-ügy állítólagos “koronatanújának”?
Létezik Marci bácsi
/posztok.hu



