Aki LMBTQ+ zászlót dob a Dunába, azt elviszik a rendőrök. Aki más telefonját dobja, abból miniszterelnök lesz.
️
“BAZSI, a gombot nyomjad, ne a szád járjon!”
Ilyen és ehhez hasonló kocsmai beszólásokkal szórakoztatta a parlamenti közönséget a miniszterelnök.
“Nézd már, nyakkendőt akar kötni a Bazsi!”
PETI, most nagy az arc! De lesz még kisebb.
Erről a magyar választók gondoskodnak majd


/posztok.hu
️ A Tisza Párt újabb abszurd törvényjavaslattal állt elő: 12 évben korlátoznák a képviselői mandátumot. Teljes nonszensz!
Milyen alapon? Mi van, ha a választok egy egyéni választókerületben azt…
