Saját magából indul ki
Magyar Péter bajban van
️Ezt elmondtam a délelőtti frakcióülésen is.
Egyértelmű jelei vannak, hogy komoly zavart okozott a Tisza-kormányban, a Tisza szavazói között és a kormánypárti médiában is a miniszterelnök öccsének botránya.
Az állítás nem kevesebb, minthogy Magyar Márton több millió forintot fizetett a kamuzsoltibácsi-ügy állítólagos koronatanújának, hogy hamis vádat fogalmazzon meg a Fidesszel szemben.
️Ne feledjük, ez az álbotrány volt az egyik leghangosabb kampánytémája a Tiszának!
Ha ebben hazudtak és hazudnak, miben nem???
Magyar Péter bajban van
️
Ezért ígér mára BOMBASZTIKUS, RENDKÍVÜLI, TÖRTÉNELMI BEJELENTÉSEKET.
Terel, menekül, hárít.
Kezdődik!
/posztok.hu
Levelet kaptam, lájf! 🤼Nenad Lalovictól, a Nemzetközi Birkózó Szövetség (UWW) elnökétől.
"Szeretném őszinte nagyrabecsülésemet kifejezni azért a kiemelkedő munkáért, amelyet a Magyar Birkózók…

️Nem, nincs bezzeg Románia!
