☝️Szépen lassan bevallják a szereplők, hogy az európai elit gőzerővel dolgozott a szuverenista magyar kormány megbuktatásán.

Útban volt az Orbán-kormány, ezért el kellett távolítani. Nem hagyhatták, hogy a magyar emberek érdekei fontosabbak legyenek, mint (a szerintem téves és káros) közös uniós törekvések!

A választási kampányban persze tagadták a globalisták a külföldi beavatkozást, de április 12. óta büszkén vállalják, hogy mit tettek.

️Elég csak elolvasnunk, mi hangzott el ma Donald Tusk lengyel kormányfő és Emmanuel Macron francia elnök találkozóján:

Az új magyar kormány megalakulása nemcsak Magyarországon, hanem Európában is új korszakot jelent - közölte a francia elnök.

Donald Tusk hozzátette, hogy nagyon támogatták(!!) Magyar Pétert a magyarországi demokrácia visszaállításáért folytatott harcban. Nagyon pozitív jelnek gondolja, hogy Magyarországon egy européer, a közös uniós érdekek tudatában lévő demokrata alakíthat kormányt.

️Tusk szerint Magyar Péter máris kérte, hogy Lengyelország továbbra is segítsen a magyaroknak visszatérni a európai hétköznapokhoz! Magyar Péterrel együttműködnek majd annak érdekében, hogy Magyarország integrálódjon Európa többi részével.

☝️Világos beszéd, vége a blablának!

Leradírozták az Orbán-kormányt, jön a brüsszeli út, Magyar Péternek (és a magyar embereknek) itt nem osztanak lapot. Majd az EU megmondja, hogyan éljenek a magyarok.

Négy év múlva pedig meglátjuk, ez mennyire tetszik a most még lelkes Tisza-szavazóknak és a többi magyar választónak.

Szegény, Magyarország!

Ma reggel az M1-ben a keresetek várakozáson felüli növekedéséről és a várakozás alatti inflációról beszélgettünk. Link a hozzászólásokban.👇

A KSH múlt heti adatai szerint februárban a reálkereset 10,…

Teljesen megújult, szerethető Fideszhez tudnak visszatérni a szavazóink

Mindeközben az Európai Bizottság elnöke interjút adott a Süddeutsche Zeitungnak, amelyben egyértelművé tette az összefüggést az uniós pénzek befagyasztása és a választások között.

Elmondta, hogy 17…

Kövér László- Bayer show:
A következő négy év várhatóan nagyobb, súlyosabb és visszafordíthatatlanabb károkat okoz majd az országnak, mint a rendszerváltás előtti időszak. Az állami vagyon elherdálása,…

️ Milyen érdekes, a Tisza megnyeri a választást, és a Barátság kőolajvezeték egy csettintésre megjavul, Magyarország pedig megszűnik diktatúra lenni...

Kiderült, hogy van jó és rossz közpénz. Ha tiszás vagy, jó közpénzt kaptál

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média