Bő fél óra még! Jó lesz
️🫶 #eszakpest #pestujhely #kaposztasmegyer #rakospalota #ujpalota
Még néhány szavazat
️ Hajrá, Patrióták!
#eszakpest #pestujhely #kaposztasmegyer #rakospalota #ujpalota
Még néhány szavazat
️ Hajrá, Patrióták!
#eszakpest #pestujhely #kaposztasmegyer #rakospalota #ujpalota
Bő fél óra még! Jó lesz
️🫶 #eszakpest #pestujhely #kaposztasmegyer #rakospalota #ujpalota
Hajrá, Káposztásmegyer!👍 #eszakpest #pestujhely #kaposztasmegyer #rakospalota #ujpalota
Még mindig nem késő! Szükségünk lesz 3 millió szavazatra! Hajrá!


Magyarországnak most 3️⃣ millió szavazatra van szüksége. Induljon aki még nem volt szavazni!
A Fidesz a BIZTOS választás. 
A fiam generációja nem mind tiszás!!!
A következő évtizedben ők lesznek a kisgyerekesek, mi meg majd egyszer a nagyszülők – remélem! Hallgassunk rájuk!
️Magyarország…
Holnap már késő, ma kell megvédenünk Magyarországot, a magyar családok békéjét és életkörülményeit.
Minden hazafira szükség van. Csak a Fidesz a biztos választás! 
Magyarország ma választ. A tét minden eddiginél nagyobb: háború vagy béke. Mindenképp menj el szavazni te is, és vigyél magaddal még egy embert! Orbán Viktor és a Fidesz a biztos választás!
Az utolsó óra kezdődött meg: Ma egy szavazat 4 év békét érhet! Ha még nem voltál szavazni siess! Hajrá FIDESZ! Hajrá Magyarország!
Már csak 1 óránk van!
Nem hibázhatjuk el! Irány szavazni
️
Csak a Fidesz! 

Ennyi.
Ha még nem voltál, menj és szavazz!
2
Fidesz!
Ennyi.