Lelepleződött a nagy tiszás luxizás.
️ Kiderült, hogy Magyar Péter táskahordózója, a zuglói tiszás jelölt Velkey György egy milliárdos budai ingatlanbotrány főszereplője.
Nézzétek csak! 👇
Ennyi.
️ERRŐL IS SZAVAZUNK VASÁRNAP
️
Tegnapi hír a Bildben, a legjelentősebb német (agyformáló) lapban:
👉 Cím: Nőket zaklattak egy berlini villamoson, a segítségükre siető utast megverték
Részletek: Nagyjából 10 férfi zaklatott két fiatal nőt egy berlini villamoson. Egy 39 éves német(!) férfi a segítségükre sietett, ám a csoport tagjai őt is bántalmazták, eltört az arccsontja. A támadókról további tájékoztatást nem adott a rendőrség.
Ennyi.
Ugye érti mindenki
-az áldozat NÉMET - ezt le merték írni
-a 10 fős támadóbanda tagjai VALAMILYENEK - erről jobb nem beszélni
Vajon kik lehetnek
☝️Még mindig itt tart Németország
és a felvilágosult, szabad, haladó német sajtó!!
Elképesztő, mennyire ostobának nézik az embereket (valószínűleg vannak is közöttük bőven ostobák, hiszen ha minimális túlélési ösztön lenne a német társadalomban, már régen elzavarták volna az összes bevándorló-simogató politikust!!)
☝️Ne feledjük! Ugyanez a libsi agymosó kör akarja egy általuk irányított bábkormány segítségével átvenni a hatalmat Magyarországon is!
Ugyanis Magyarország továbbra is kilóg a hülyék sorából. Például azért, mert nálunk 10 fős bevándorlóbandák nem szoktak nőket zaklatni és másokat pépesre verni a villamosokon
️
☝️Erről is szavazunk vasárnap!!!
/posztok.hu

Ma 18:00 órakor Sopronban találkozunk az országjáró nagygyűlésen.




