“ELBILLENNI LÁTSZIK A KÜZDELEM, MINDEN NARANCSSÁRGÁBA BORUL!”

☝️Ezt mondta Orbán Viktor tegnap este, a dunaújvárosi nagygyűlésről útban a reptér felé. (Irány, Brüsszel)

Akkor most kikotyogok valamit. Nem olyat, mint a tiszás Tarr Zoltán, kevésbé izgalmasat, de a napokban éppen aktuális!

👉 Durván 5 héttel ezelőtt egy zártkörű megbeszélésen a következőket mondta az esélyekről a miniszterelnök a Fidesz-KDNP 106 jelöltjének:

“Vezetünk, nagy csata van, de én azt várom, hogy a végén látványosan elbillen majd felénk. És sokkal simábban nyerünk, mint azt most bárki gondolná!” (Orbán Viktor, 2026. február eleje)

Hadd legyek szemtelen

Én ezt már korábban, nagyjából fél éve megmondtam

️ Előbb nyár végén, majd az őszi politikai szezon kezdetén, az október 23-i Békemenet és a washingtoni Trump-Orbán csúcs után, az ukrán fenyegetések, valamint az európai háborús nyilatkozatok erősödésével párhuzamosan benne volt a levegőben, hogy ez így történik majd!

Több interjúban fel is hívtam rá a figyelmet, amikor - az állítólagosan - nekünk kedvezőtlen felmérésekről kérdeztek:

Ciklus közben, amikor az ég világon semmi tétje nincs, könnyen mondják a választók, hogy “menjen a fenébe a jelenlegi kormány, jöjjön valami/valaki más”.

️Ám ahogy közeledik a választás, végül pedig eljön az ikszelés pillanata, akkor már mindenki felméri, átgondolja, megérti, hogy mi a valódi tét

Mi a tét a saját és családja életével kapcsolatban!?

-Akar-e kevesebb nyugdíjat és több adót!?
-Akar-e bevándorlókat és no go zónákat!?
-Akar-e háborúba menni, vagy a fiatal ismerőseit elengedni a háborúba!?
-Akarja-e, hogy drágább legyen a rezsi és kevesebb a családtámogatás!?
Stb, stb…

☝️Az utóbbi hetekben, hónapokban sokan átgondolták, és az előttünk álló picivel több mint három hétben még többen megteszik, hogy MI A TÉT!

És így már egyértelmű a válasz: FIDESZ!

☝️Ezért érezzük az elbillenést (az elbillenés megindulását…), és elsősorban ezért lesz végül ugyanúgy narancssárga az ország április 12-én este, ahogy ‘22-ben, a háború kirobbanása után is narancsba borult.

24 nap! A tiszások számára sem ciki a kijózanodás. Csak szánjanak rá három percet, és gondolják át, mi a tét!

Új gyalogátkelőhely épül Csomádon

Régóta várt fejlesztés valósul meg az Ősz utcánál: biztonságos gyalogátkelőhely készül kiemelt szegéllyel, megvilágítással és villogó jelzéssel.

Klement Jánossal…

Ízlések és pofonok. – Én a birkapörköltet választom. Irány Jászberény!

Zelenszkij: a béke ellensége? – Ütközőzóna: Demkó Attila és Bendarzsevszkij Anton
Orbán Viktor üzent Zelenszkijnek: ha nincs olaj, nincs pénz. Az ukrán elnök továbbra sem engedi az orosz kőolaj szállítását Magyarországra, Brüsszel támogatóan lép fel: mindez csak színjáték?…
Ez a botrány ráég a Tiszára
A Jobbik szalonnáci, neonáci szavazói közösségének kíván engedményeket tenni a Tisza Párt – fogalmazott Magyar Péter (újabb) hallgatásával kapcsolatban ifj. Lomnici Zoltán. A Tisza sajtófőnök-…

És tovább fokozza!

Magyar Péter (államférfi - the man) egy új videóban számol be arról, hogy ő bizony fodrásznál volt.
Mindenki dobjon el kapát, kaszát!

A világszenzációt jelentő hír alkalmat ad…

Azt hinnéd vége a napnak, de nem, az ukránok újra bizonyítanak... Viszont most jól figyeljetek!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média