Telt ház Szegeden, a Háborúellenes Gyűlésen! A magyarok ismét megmutatták, hogy a béke oldalán állnak, és nem engedik, hogy beletolják Magyarországot a háborúba.
Egy hatgyerekes rákospalotai családnak is vittünk a karácsonyi meglepetéscsomagokból✌️ Boldog, békés karácsonyt Észak-Pest!!
/posztok.hu



Tartalmas és őszinte beszélgetésekben, baráti fogadtatásban volt részem!



