Idényzáró a Csepel SC NB III-as csapatával a KIMBA-ban. 50 %-os teljesítmény, 24 pont, 8. hely.
A tavaszi idényben javulást várunk!💪
Áldott karácsonyt, sporteredményekben gazdag új évet kívánok a…
️
️Ég a második adventi gyertya Újpalotán
#eszakpest #ujpalota #rakospalota #kaposztasmegyer
Idényzáró a Csepel SC NB III-as csapatával a KIMBA-ban. 50 %-os teljesítmény, 24 pont, 8. hely.
A tavaszi idényben javulást várunk!💪
Áldott karácsonyt, sporteredményekben gazdag új évet kívánok a…
A fehérbarátoknál járt a piroskabátos. 
A baloldal háborút ígér, mi békét. Ennyire egyszerű a választás.
Az EU is belátta, hogy a háború gyengíti az annak közelében elhelyezkedő országok gazdaságát! A Baltikumtól kezdve egészen Magyarországig 1,4-1,8 százalékos GDP-visszaesést kellett elszenvednünk.
️…
Ez ellen komolyan harcolnunk kell
️
Meggyújtottuk a remény gyertyáját Dunakeszin. 2️⃣
️
Ég a második gyertya!
️
️
Lando Norris a világbajnok!
Pár hónapja még a Tanítsunk Magyarországért Program diákjai kérdezhették a szakmájáról ma pedig csúcsra ért.
Nemesvámos, Badacsonytördemic, Tapolca - találkozások, kézfogások, beszélgetések! Köszönöm ezt a hétvégét is!