Donald Trump: Orbán Viktor jó házigazda lesz!
Harcosok órája Extra | Budapesti Békecsúcs
Budapesti Békecsúcs! Magyarországon találkozik hamarosan Donald Trump amerikai és Vlagyimir Putyin orosz elnök, hogy a háború lezárásáról tárgyaljon. Történelmi jelentőségű esemény lesz, de valójában semmi meglepő nincs benne. Hazánk az egyetlen európai ország, amely a kezdetektől diplomáciai kapcsolatban maradt Washingtonnal és Moszkvával is, valamint következetesen kiállt a béke mellett. A liberális sajtó vergődik, Magyar Péter nagyzási mániájával küszködik. Orbán Viktor eközben már mindkét féllel tárgyalt telefonon, és elkezdték szervezni a találkozót. Ezekről beszélgetett Németh Balázs és Bende Balázs a Harcosok órája EXTRA adásában!
/posztok.hu


