Drónpánik, drónpara, drónterrorizmus

☝️Európa retteg! Igaz, azt senki nem tudja megmondani, pontosan mitől és kitől kell rettegni!

Tegnap este már Prágában is drónok miatt adtak ki riasztást a reptéren. Csőre töltött fegyverrel várták a rendőrök és a katonák, hogy jöjjenek a drónok, ám végül nem érkeztek meg. Hamis riasztás volt

A müncheni repteret viszont péntek hajnal után pénteken este is le kellett zárni drónok miatt. Mára virradóra 6500 utas a reptéren töltötte az éjszakát, ugyanis töröltek minden fel- és leszállást, megbénult az egyik legforgalmasabb német reptér.

Szintén tegnap éjjel a belga-német határvidékről jelentettek nagyjából 15 drónt. Állítólag nyugatról keletre, a német légtér felé tartottak.

(“Szépséghibája” a történetnek, hogy a közelben elszabadult egy ló, amit drónnal kerestek, többek szerint azt is Moszkva küldte…)

Dániában több alkalommal, több repteret is le kellett zárni hosszabb-rövidebb időre az elmúlt napokban. A rendőrök annyit tudtak megállapítani, hogy minden bizonnyal profik kezelték a drónokat. Az oroszfóbiás dán kormányfő azonnal megüzente, hogy tuti Moszkva tehet mindenről.

(A nyugati sajtó szerint egy, az orosz árnyékflottához tartozó olajszállító tanker kínai kapitánya drónozhatott, miközben a dán partok közelében hajózott. Aha, biztos…)

Korábban az osloi repteret is lezárták, de ott sem találták meg a drónreptető elkövetőt.

(Oslo központjában is volt drónriadó, a rendőrök le is csaptak egy gyanús középkorú párra. Kiderült, hogy ázsiai turisták, akik saját magukat fotózták egy drón segítségével)

Szóval mit tudunk eddig az európai drónpánikról

☝️Hiába a “háborús készültség”, még SEHOL sem fogtak el egyetlen drónt sem!

SEHOL nem találták meg, hogy ki irányíthatta a drónokat.

SEHOL nem tudnak konkrétumokat a “támadásról”!

Mindössze annyit tud mindenki, hogy FÉLNI KELL. Sőt, inkább rettegni.

Egyes nyugati politikusok szerint a láthatatlan drónok elleni harc már maga az oroszok elleni hibrid háború

Tartok tőle, hogy szegény Európa az eddigieknél is nevetségesebbé teszi magát. Elkeserítő!

Fotó: BILD, a müncheni reptér;

Patrióta YouTube csatornájára gyeretek! Hamarosan jön a VALÓSÁG! 2024.03 ban ismertem meg Dánielt személyesen. Már akkor mondtam neki, hatalmas szakmai karrier előtt ál. Gratulálok neked, és maximális…

A libsik Orosz barát vádjait kukába tette Angela Merkel!
Energia kérdésben is kiállt Orbán Viktor mellett!

Mi vesztenivalója van egy ellenzéki MŰVÉSZNEK?
Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média