„Őrmező Ünnepe 2025.” album
A közösség igazi ereje abban rejlik, hogy együtt élhetjük meg az élményeket. Őrmező Ünnepén közösen főztünk, beszélgettünk, nevettünk, és ünnepeltük a környék…
☝️Tiszások ezt NE olvassák el
️
Mivel bennük olyan mennyiségű gyűlölet halmozódott fel, hogy úgysem értenék, amiről ez a bejegyzés szól
️
(Majd csak a ‘26-os választási zakó tudja őket kijózanítani...)
Ám szerencsére a fanatikus tiszások kevesen vannak, a magyar emberek többsége pedig gondolkozik, na nekik érdemes elolvasniuk ezt a bejegyzést
️
👉 Néhány aktuális gazdasági info Európából:
Franciaországot tegnap hajnalra leminősítették, brutális ütemben emelkedik az államadósság, állandósult a belpolitikai válság, őrült MEGSZORÍTÁSOKAT akarnak lenyomni az emberek torkán Macron elnök emberei.
Nagy-Britanniában 30 éve nem volt olyan rossz a költségvetési helyzet, mint jelenleg. MEGSZORÍTÁSOKRA kényszerül a kormány, de a parlamenti képviselők - tartva a népszerűségük további zuhanásától - nem akarják ezeket megszavazni. Közben Londonban milliós bevándorlásellenes tüntetést tartottak, egyre feszítőbb a gazdasági, politikai és társadalmi válság!
Lengyelországot leminősítéssel fenyegetik, a költségvetési hiány több mint duplája az uniós elvárásnak, a brüsszelita Tusk-kormány népszerűsége a vesztes elnökválasztás óta is tovább zuhant;
Románia kis híján csődbe ment, már két MEGSZORÍTÓCSOMAGOT elfogadott az IMF-nek behódoló bukaresti kormány. Ám az IMF “szakértői” éppen pénteken jelezték, hogy ez még nem elég, további megszorítások kellenek;
(IMF = Nemzetközi Valutaalap - milyen jó, hogy itthon már a nevére is alig emlékszünk!!)
Ausztria gazdaságát nyáron leminősítették, egyre nagyobb a költségvetési hiány. A következő években nem is várható javulás.
(Biztos nem tesz jót, hogy a bevándorló családok segélyeire kell elkölteni a dolgozó osztrákok által befizetett adó egy jelentős részét!)
Németország is óriási bajban van! Képtelenek felpörgetni Európa legerősebb gazdaságát, már a kancellár is látja, hogy a jóléti társadalomnak vége.
(Talán nem Ukrajnába kellene küldeni a pénzt, meg őrülten drágán energiát vásárolni az orosz fóbia és az atomerőművek bezárása miatt…)
☝️A LÉNYEG: miközben itthon sokan sírnak-rínak, és az Orbán-kormányt hibáztatják az alacsonyabb gazdasági növekedés miatt, ha körbenézünk Európában, kiderül, hogy SZINTE MINDENHOL NAGYOBB A BAJ a gazdasággal és a költségvetéssel
️
Brüsszel rossz döntései kinyírják az európai országokat. El kell zavarni von der Leyent és embereit!!!
Fotó: tüntetés Franciaországban - ez még csak a kezdet!
„Őrmező Ünnepe 2025.” album
A közösség igazi ereje abban rejlik, hogy együtt élhetjük meg az élményeket. Őrmező Ünnepén közösen főztünk, beszélgettünk, nevettünk, és ünnepeltük a környék…
Előreléptünk az aszályvédelemben. 2022-ben, az első nagy aszályos esztendőben több mint 570 ezer hektáron jelentettek be aszálykárt Magyarországon. Az idén, Európa legforróbb nyarát követően már 200…
Simicskó István:
Ellenállunk minden olyan érdekcsoportnak, amely Magyarország szuverenitása ellen munkálkodik.
Naszály falunap 2025
Csak mi menthetjük meg a nyugati civilizációt.
A Tisza olyan, mint a vezetője: egy megbízhatatlan balhépárt.
Magyarország számára mindig a legfontosabb dolog annak a megakadályozása, hogy ellakják tőlünk az országot.
- Orbán Viktor -
Együtt, Veletek! 
❤️
Harcosok klubja edzőtábor 1️⃣. nap 