️ Brüsszel egy cinikus, háborúpárti, liberális gittegylet

👉 Tegnapi hír, hogy elfogtak Olaszországban egy ukrán(!) férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy 2022 szeptemberében szintén ukrán társaival felrobbantotta a Balti-tenger mélyén futó Északi Áramlat gázvezetéket.
(Ezen keresztül szállították {volna} az orosz földgáz Németországba.)

☝️Talán néhányan még emlékeznek, hogy 2022-ben, a robbantás után, maximális hangerővel azt a mesét próbálta beadni a nyugati sajtó, hogy az OROSZOK TETTÉK TÖNKRE a vezetéket.

Ez teljesen életszerűtlen volt már akkor is, de a liberálisoknak ez nem okoz gondot, hiszen a “Putyin robbantott” álhír kiválóan erősítette a “gonosz oroszok”, “szegény ukránok” üzenetet.

”Egy orosz tengeralattjáró lőhette ki a vezetéket.”
”Az orosz hadiflotta hajóit figyelték meg a Balti-tengernek azon a részén, ahol a rejtélyes robbanás történt.”

☝️Ezt tolta itthon is a liberális sajtó
(forrás: 444 - 2022. szeptember)

Az Északi Áramlat felrobbantása után az Európai Bizottság is szigorúan odaszólt a tetteseknek:

️”Az európai energiainfrastruktúra bármilyen szándékos megzavarása teljességgel elfogadhatatlan. Határozott és egységes választ fog adni rá az Európai Unió”

☝️És akkor, ezt a dörgedelmes, 2022-es brüsszeli üzenetet mindenki olvassa végig még egyszer, annak tudatában, hogy kiderült: AZ UKRÁNOK ROBBANTOTTAK.
Hmmm? Hol maradt a határozott válasz?

☝️És még egyszer olvassuk el, annak ismeretében, hogy az UKRÁNOK RÖVID IDŐN BELÜL HARMADSZOR LÖVIK KI A MAGYARORSZÁG SZÁMÁRA LÉTFONTOSSÁGÚ BARÁTSÁG KŐOLAJVEZETÉKET!

️ “Az európai energiainfrastruktúra bármilyen szándékos megzavarása teljességgel elfogadhatatlan. Határozott és egységes választ fog adni rá az Európai Unió”

Aha, látjuk!

Tanulság

👉 A brüsszeli vezetők cinikus, liberális, ukránbarát, háborúpárti bohócok

Azok voltak már három éve is, és azok maradnak mindaddig, amíg a patrióta pártok meg nem buktatják őket👍

A képen a 2022-es robbantás utáni gázszivárgás nyoma a Balti-tenger felszínén.

Akkor szóljon valaki, ha Geszti Péter Karácsony Gergely lángoló buszaival is mer poénkodni

Addig ő is csak egy a bukott, “öregecskedő” SZDSZ-esek közül, akik vissza akarnának kapaszkodni a hatalomba

Éjjel ismét támadás érte a Barátság-kőolajvezetéket, most az orosz-belorusz határnál. A Magyarországra irányuló kőolajszállítás a harmadik támadás után is leállt. Újabb kísérlet, hogy belerángassanak…

Seherezádé meséi, vagány művelődési ház igazgatók, rendőri atrocitás, egy mosoly ereje…

Az Igyunk egy kávét!️ következő vendége: Müller Péter Sziámi.

Ma 18:00-tól a YouTube csatornámon!

Álhírt közölt a balliberális sajtó, a magyar gazdaság pang, a német, a kínai és az amerikai befektetők, a külföldi tőke „kiszeretett a külföldi tőke” hazánkból. Az álhírt Szijjártó Péter tételesen…

-Orbán Viktor-
Felajánlottuk Magyarország segítségét a kárpátaljai magyaroknak a Munkácsot ért orosz rakétatámadás után.
Folytatni kell a béketárgyalásokat.
Csak a béke!
Link a kommentben.

Kiabálhatnak ránk kígyót-békát, mi akkor is megvédejük a magyar családokat!

Csak egy hét kellett hozzá. Drámai mértékben csökkent a bünözés az amerikai fővárosban azután, hogy a Trump-kormány közbelépett és a rendfenntartást átvette a baloldali városvezetéstől.

A baloldali…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média