Szent István király nemcsak államot alapított, hanem irányt is mutatott.
Hitre, felelősségre és közösségre építette Magyarországot — ezek az értékek ma is velünk vannak.
Isten éltessen, Magyarország! 
Figyelem, GYŰLÖLETKELTŐK
️
Miközben közeledik szeptember elseje, amikor indulhat a roham a bankokban a 3 százalékos Otthon Start lakáshitelért, napról-napra egyre nagyobb a pánik az ellenzéki oldalon.
Bár a balliberálisok a magyar valóságról szinte semmit nem tudnak, ám azt azért még ők is érzékelik, hogy hatalmas az érdeklődés a kormány által kínált otthonteremtési lehetőség iránt.
Mit tehet ilyenkor a Tisza-szekta és a többi ellenzéki párt
Gyűlölködik, utálkozik, feszültséget kelt - már megint - magyar és magyar között
👉 Azzal hergelnek a közösségi médiában, a liberális portálokon, kommentekben és bugyuta TikTok-videókban, hogy MINDAZOK, AKIK KÉRIK A KEDVEZMÉNYES, 3 SZÁZALÉKOS HITELT, VALÓJÁBAN A TÖBBI ADÓFIZETŐT FOSZTJÁK KI.
A kamat 3 százalék feletti részét ugyanis az állam fizeti, vagyis az Otthon Startosok “mások pénzéből” törlesztik a hitelüket. Tehát UTÁLNI KELL ŐKET!
Mindenkit, aki él a Zorbán által nyújtott kedvezményes lehetőséggel.
👉 Még jobban kell gyűlölni a közszolgákat (tanárokat, orvosokat, rendőröket, önkormányzati dolgozókat…), mert ők pluszban még évi egy millió forintos otthonteremtési hozzájárulást is kapnak a gonosz kormánytól.
Dupla kiszúrás mindazokkal, akik nem közszolgák és nem tudnak/akarnak élni az Otthon Starttal
️
☝️Hát ilyen az élet tiszás fejjel. Nem irigylem őket!
Szent István király nemcsak államot alapított, hanem irányt is mutatott.
Hitre, felelősségre és közösségre építette Magyarországot — ezek az értékek ma is velünk vannak.
Isten éltessen, Magyarország! 
„Szent királyunk, megfogadjuk:
Örökséged el nem hagyjuk.
Esküszünk, esküszünk:
Mindörökké az vezet:
Halhatatlan Jobb kezed.”
/Sík Sándor: Szent István-himnusz, részlet/
Őseink 1000 évig védték az országot. A mi feladatunk is ez: őrizzük meg hazánkat a következő nemzedékeknek
️
Augusztus 20. Verőce. Nagy nemzet vagyunk, mert ezer éve mindig voltak olyan vezetőink, akik küzdöttek, ha kell harcoltak a magyar szabadságért. Egy icipici szuverenitást se adunk fel
️
👏👏
Erdélyi ősbemutató a moldvai magyarság egyik büszkeségéről. 
Bemutattuk Nyisztor Ilona, moldvai csángó énekesnőről szóló filmet a Kolozsvári Magyar Napokon! 🙏
Maksay Ágnes filmrendező dokumentumfilmje…
Mi a múltat megőrizni, nem megtagadni akarjuk. Mi a magyar kultúráért dolgozunk, nem a globalitásért. A tudósaink magyarok, a tudomány nemzetközi. Nekünk Szent István a példa és Szent-Györgyi Albert a…
Isten, áldd meg a magyart! 
BUDAPEST ❤️