Harcosok Órája 0. epizód
Hajrá, Orbán Viktor! 
❤️
Alig ért véget a Harcosok Órája első adása, de az ellenzéki világ már felforrt. Tiszától a Lajtáig nem győznek felháborodni, kritizálni, kötözködni. Ennek csak egy oka lehet: az igazság betalált.
Csak így tovább!
Hajrá, Németh Balázs! 
❤️
/posztok.hu


️

️