Május 6. A magyar sport napja
Számtalan olimpiai érem, bajnoki cím és kiemelkedő eredmény.
Köszönjük sportolóinknak, hogy büszkéve teszik Magyarországot, és példaképül szolgálnak a következő generációk…
Hülye németek! Német hülyék! Ismerős a Gyalog galoppból?
☝️Néhány szó a nyugati “demokráciáról”!
Ma megalakul az új német kormány, amelynek védelmi minisztere (háborús időkben kulcspozíció!!) ugyanaz a szociáldemokrata politikus (Boris Pistorius) lesz, aki eddig is védelmi miniszter volt 
👉 Vagyis az történt, hogy a német választók el akarták zavarni az előző, szocdemek által vezetett kormányt, ám hiába szavaztak ellenük (februárban a valaha volt legrosszabb eredményt érte el a szociáldemokrata párt), mégis marad kormányon az SPD, sőt a védelmi miniszternek még a személye sem változik.
☝️Kérdem én, hol van itt a választás lehetősége?
Mi értelme a kamu demokráciának, ha nincs/nem lehet alternatíva?
Minek bohóckodni, ha a régi politikai elit úgyis a markában tartja a hatalmat?
Vicc az egész!
A valóban ellenzéki AfD-t karanténba zárják, betiltással fenyegetik, maguk között pedig leosztják a pozíciókat a hagyományos pártok emberei, miközben a választók képébe röhögnek.
☝️Ne legyenek illúzióink, érdemi változást nem hoz majd a Friedrich Merz-féle “új” német kormány:
marad a háború- és Ukrajna-párti politika,
szavakban szigorítanak a bevándorlás ügyében, de a gyakorlatban ebből aligha érződik majd valami,
nyomják tovább a zöld őrültségeket,
folytatódik a “gender-pride-lmbtq-elfogadás mindenek felett” politika
és persze a szólás-, illetve sajtószabadság területén sem várható változás, hiszen a média (is) teljes egészében a régi elit kezében van.
☝️És még sorolhatnánk, hogy mi NEM változik az “új” berlini kormánnyal. Ez így lesz egészen addig, amíg a németek fel nem lázadnak ez ellen a “demokrácia” ellen. Már erre sem kell sokat várni.
Fotó: Friedrich Merz új német kancellár és Zelenszkij ukrán elnök;
Május 6. A magyar sport napja
Számtalan olimpiai érem, bajnoki cím és kiemelkedő eredmény.
Köszönjük sportolóinknak, hogy büszkéve teszik Magyarországot, és példaképül szolgálnak a következő generációk…
Rövid pórázon.
Az Orbán-kormány energiapolitikájának középpontjában a magyar családok biztonságos, megfizethető és kiszámítható gáz- és áramellátása áll.
Mi fizetjük Európa legkisebb rezsijét.
Nem értékelhetjük az ukrán EU-csatlakozást mások érdekei szerint. Csak a saját nemzeti érdekeinket tartjuk szem előtt, és semmilyen külső nyomás nem fog eltéríteni bennünket.
Otthon ott van,
ahol a magyar szó hallatszik.



Bűn nem maradhat büntetlenül, de áldozat sem maradhat segítség nélkül!
️
A jövő a nemzeti politikáké. A jövő a patriótáké!
️A biztonság megőrzése közös felelősségünk, ezért együtt dolgozunk Európa védelmének megerősítésén Görögországgal:
Magyarország és Görögország számára is fontos feladat Európa külső határainak védelme.…
Boldog születésnapot Tutta Forza!
20 éve alakult a Tutta Forza gyerekzenekar. Egyből látszott, hogy valami komoly dolog indult el, s az önkormányzattal azonnal mögéjük álltunk. A zenekar azóta Kőbánya…
Ünnepel a Jászság! 
Ma van a Jászkun Redemtio 280. évfordulója
Május 6-a a Redemptio emléknapja. Az előterjesztésünket a történelmi kis- és nagykunság akkori országgyűlési képviselői több mint 30-an…