


Ennyi.
☝️NEM AfD-ÜGY VAN, EZ SOKKAL TÖBB ANNÁL! Ez a hagyományos politikai elit MOCSKOS TÚLÉLŐHARCA. Nekik semmi sem drága, csak hatalomban maradhassanak!
👉 Mondom a részleteket:
Ugye mindenki olvasta tegnap, hogy hivatalosan is szélsőségesnek bélyegezték Németországban a jobboldali AfD nevű pártot. Megfigyelhetik, lehallgathatják, BETILTHATJÁK!
Azt az AfD-t, amelyik 20 százalék feletti eredményt ért el a februári választáson, azóta tovább erősödött, és mára már egyértelműen a LEGERŐSEBB PÁRT a 80 milliós(!) Németországban.
☝️Ezt akarják betiltani!
A hagyományos német politikai elit tagjai (kamu jobboldaliak, szocialisták…) tegnap óta azon gondolkoznak, hogy meg merjék-e tenni ezt a lépést!
Ne legyen kétségünk: ha az AfD tovább erősödik, BETILTJÁK!
Kit érdekel a demokrácia, ugye, kedves “elit”? Kit érdekel a sok millió AfD-szavazó??
👉 Mert EZEKNEK csak akkor jó és kell a demokrácia, ha ők nyernek!
Jól ismerjük ezt itthon is: Magyarországon is csak akkor van demokrácia, ha a baloldali/liberális/globalista/fősodorbeli kiszolgálók nyerik a választást.
Amikor a jobboldal nyer és alakíthat kormányt, akkor diktatúra van!
Rohadékok.
️Ez NEM AfD-ügy
️
Ugyanezek küldik börtönbe Franciaországban az elnöki posztra esélyes Le Pent.
Ugyanezek indítanak mondvacsinált okokkal pereket lengyel politikusok ellen, illetve tiltanak be lengyel tévécsatornákat.
És ugyanezek szavaznak meg brutális baromságokat az Európai Parlamentben.
(Jut eszembe! Kedves tiszások, milyen az Európai Néppárt tagjaként a magyarellenes, háborúpárti intézkedéseknek tapsikolni??)
️ Szóval, ami az AfD-vel történik, az nem német belügy, hanem a hagyományos, levitézlett, hatalmát, vagyonát és kiváltságait féltő európai politikai elit mocskos túlélőharcának egy újabb állomása
️
☝️KI AKARJÁK NYÍRNI, el akarják tiporni, meg akarják semmisíteni A PATRIÓTÁKAT, A LÁZADÓKAT, azokat a politikusokat, akik nem kérnek a bevándorlásból, a háborúból, a gender-őrületből, a háromféle WC-ből, vagy akár a multik hatalmából.
Ne felejtsük! Ugyanezek (Weberek, Ursulák, akárkik és senkik…) üzenték meg Brüsszelből és Berlinből, hogy jövőre Orbán Viktornak buknia kell, mert ők(!!) így döntöttek.
👉 Nesze neked demokrácia, nesze neked magyar szuverenitás.
☝️KÖSZI, NEM KÉRÜNK BELŐLE!
Hajrá, AfD! Hajrá, Le Pen! Hajrá, lázadók!
És nyerjék el méltó büntetésüket (Magyarországon is!) a brüsszeli birodalom, a hagyományos európai poltikai elit kiszolgálói
️
Fotó: Alice Weidel, az Alternatíva Németországért (AfD) társelnöke és Orbán Viktor miniszterelnök a Karmelita kolostorban;
👉 Ui.: zseniális az Alternatíva Németországért elnevezés! Pontosan ettől, az alternatívától, a választási lehetőségtől akar mindenkit megfosztani a régi elit. Mert szerintük csak ők lehetnek hatalmon! Csak ők mondhatják meg milyen legyen Európa! Csak ők dönthetnek a jövőnkről!
Hát, nem
️



Ennyi.
Ismét emlékezetes estét szereztek a közönségnek a nemesnádudvari Csiribiri Társulat tagjai!
Köszönjük a vidám perceket és gratulálok az újabb remek előadáshoz!
Domonyban minibölcsi tudott épülni és az óvoda is meg tudott újulni az elmúlt évek pályázataiból
️ A további tervekről egyeztettünk László Milán polgármester úrral.
Vándor fakanál főzőverseny Sződligeten 2️⃣0️⃣. alkalommal. Finom falatokkal várta mindenki a hozzá betérőket. Bogrács mellett mindenki könnyebben szót ért a másikkal
️
Barátok közt 
Egy képen azokkal Londonban, akikkel nemcsak a múlt értékein osztozunk, hanem a jövőről is hasonlóan gondolkodunk, többek közt:
👉 Yoram Hazony – izraeli író, gondolkodó, a NatCon…
Idén július 1-jétől az anyák a gyermekük háromhónapos korát követően, munka mellett is megkapják a csecsemőgondozási díj (csed) 70 százalékát – döntött az Országgyűlés.
Ukrajna gyorsított EU-csatlakozása merényletet jelentene a magyar gazdaságra és az európai biztonságra nézve is. Ezt meg kell akadályozni!
Elfogadva: Mehetnek az ATM-ek a kistelepülésekre. #fidesz #fideszfrakció #fideszpress #politika #politikaitartalom #politikus #magyarpolitika #csakafidesz #stb…
Trump elnököt kell támogatnunk a békéért #fidesz #fideszfrakció #fideszpress #politika #politikaitartalom #politikus #magyarpolitika #csakafidesz #stb #sohatöbbetbaloldal…
Orbán Viktor: Az ukrán elnök egymilliós hadsereget akar, de egy fillérjük sincs rá. Azt követelik, hogy ezt az Unió pénzelje.