Az energiabiztonság nem
ideológiai kérdés, hanem az élet feltétele.
Déli Gázfolyosó Tanácsadó Testületének 11. ülése, Baku.
LE KELLETT VOLNA TARTÓZTATNI
️
☝️Most, hogy két nap alatt mindenki Nemzetközi Büntetőbíróság szakértő lett az országban, és PONTOSAN TUDJA, hogy az izraeli miniszterelnököt azonnal LE KELLETT VOLNA TARTÓZTATNI, amint magyar földre lépett (hiszen tegnap este az RTL Híradó is bemondta…
), vicces látni, hogy a hazai mellett a nyugati liberális, Orbán-fóbiás sajtó is ezen a témán pörög.
👉 Próbálnának egy újabb ügyben belerúgni a gonosz, önkényuralkodó magyar miniszterelnökbe, aki jó kapcsolatokat ápol Izrael gonosz, önkényuralkodó kormányfőjével.
👉 Szóval a lelkes liberális újságírók sorra kérdezgetik a nyugati politikusokat, hogy “ugye, le kellett volna tartóztatni Netanjahut Budapesten”???
☝️ Néhány válasz:
“Belgium nem tartóztatná le Benjamin Netanjahu izraeli miniszterelnököt, ha az országba látogatna. Létezik a reálpolitika is. SZERINTEM EGYETLEN EURÓPAI ÁLLAM SEM TARTÓZTATNÁ LE Netanjahut, ha a területükön tartózkodna” - jelentette ki Bart De Wever belga szövetségi miniszterelnök a VRT televíziós csatornának. (Orbán - Orbán-fóbiások: 1-0)
“Nem tudom elképzelni, hogy Németországban sor kerülne a letartóztatásra” - válaszolt egy sajtóbeszélgetésen Olaf Scholz leköszönő német kancellár. (Orbán - Orbán-fóbiások: 2-0)
“Elképzelhetetlen számomra, hogy Izrael Állam demokratikusan megválasztott miniszterelnöke ne látogathasson el Németországba” - nyilatkozta Friedrich Merz, a kancellári tisztség várományosa. (Orbán - Orbán-fóbiások: 3-0)
☝️További jó szakértést minden lelkes hazai Büntetőbíróság rajongónak!
Fotó: MTI
Az energiabiztonság nem
ideológiai kérdés, hanem az élet feltétele.
Déli Gázfolyosó Tanácsadó Testületének 11. ülése, Baku.
Így áll ki egy bátor spanyol Patrióta Magyarország mellett. Jorge Buxadé konkrétan pszichiáterhez küldte az Európai Parlament baloldali többségét. Így kell…
Menczer Tamás:
Egy kullancsot ismerek, az is poloskává változott.
Link a kommentben!
Mi, magyarok európai nemzet akarunk maradni, és nem egy nemzetiség akarunk lenni Európában.
Azt kérdezték tőlem, hogy megéri-e a kockázatot felvállalni.
Megéri. Ennek az egésznek csak akkor van értelme, ha személyes: ha odamegyünk, ahol baj van, fenyegetés van, fenyegetettségben élnek az…
Rendhagyó ajándékot adtunk át a derbi előtt!
Mi, magyarok európai nemzet akarunk maradni, és nem egy nemzetiség akarunk lenni Európában.
- Orbán Viktor -
Nem kellene, hogy meglepetésként érjék az EU-t Trump intézkedései. Amit a kampányban bejelentett, most azt valósítja meg.
Ez az igazi kiállás a magyarokért
️👇
Nézzétek, ahogy olasz és spanyol képviselőtársaim már a sokadik alkalommal megvédik hazánkat, minekután a napokban ismét Magyarországot támadták az Európai…