Orbán Viktor sikeresen tárgyalt a NATO-val:
Magyar katonák NEM vesznek részt a NATO ukrajnai műveletében, és NEM is használhatják a magyarok pénzét! 
Orbán Viktor és a NATO-főtitkár megbeszélése után mindenki számára világos, hogy Magyarország semmilyen formában nem vesz részt a NATO ukrajnai missziójában. Köszönjük!
/posztok.hu
Jön a 

Atikám, átjött, hogy cikket írtál k
rólájk gyanánt, de foglalt a csaj


A ‘90-es évek bizony soha többet nem jönnek vissza.
️ Amikor például a határon túli magyarok jogairól nem lehetett beszélni, hiszen az elvárás a csicsk
️magyarkodás volt és kizárólag az. Csak szépen,…


