️ Orbán Viktor: Egyetlen hazafi sem maradhat otthon, a tét hatalmas. 👉 Magyarország békéje, a családok anyagi biztonsága a tét. 👉 Csak ma tudjuk megvédeni ezen értékeinket, ezért minden hazafinak el kell mennie szavazni. 👉 Viktor teljes üzenete alant.
Még nem késő elindulni! Magyarország békéje és biztonsága 1 szavazaton is múlhat! Egyetlen hazafi sem maradhat otthon! Indulj el most szavazni, és húzd be az X-et a Fideszre! Vigyél magaddal mindenkit…
Olyan döntés ez, amit holnap nem lehet visszacsinálni! Most nem lehet hátradőlni, nem lehet otthon maradni. Kevesebb, mint 2 óra van hátra, most cselekedni kell