Orbán Viktor kijelentette: a budapesti békecsúcs napirenden van 💪❗️
☝️Az amerikaiak és az oroszok tárgyalnak, és bármikor megegyezhetnek.
Mivel megegyezés esetén nagyon gyorsan tető alá lehet hozni…
☝️ Nézzük a tényeket:
👉 2006-ban volt egy MSZP-s rendezvény, ahol tegnap Magyar Péteré. Akkor tényleg sokan voltak az Andrássyn. Pedig azon a rendezvényen sem voltak annyian, mint amiket a tiszások írkálnak saját magukról. A 24 .hu helyszínen járt balos újságírója is pontosan ugyanezt írta, ami a lenti képen is jól látható, hogy az Andrássyn már alig voltak. Vagyis összesen kb. 40 ezren voltak Magyar Péterék, ami sokkal kevesebb mint a Békemenet fele. Ezek a tények.
Orbán Viktor kijelentette: a budapesti békecsúcs napirenden van 💪❗️
☝️Az amerikaiak és az oroszok tárgyalnak, és bármikor megegyezhetnek.
Mivel megegyezés esetén nagyon gyorsan tető alá lehet hozni…
️Egy kép többet mond ezer szónál....
Szépen buszottattál, Peti!
🫵 Még szebben hazudsz. Bár ezt már régóta tudjuk.
❤️
Még mindig libabőr!
Csodás nap volt. Köszönöm, hogy ott voltatok!
Megérkezett az ősz… 
Hullanak a falevelek… 
Itt a hosszú hétvége és az őszi szünet… 
Végre kirándulhatunk, irány az erdő! 
Ha te is kimozdulnál a szabadba, ezeket érdemes megfogadnod👇:
Mindig tudd,…
Felesleges mellébeszélni.
magyar péternél 2.8 millióan voltak, míg Orbán Viktort pár százan hallgatták.