Hiába hisztizett Magyar Péter és egész csapata, rekordon a turizmus. Immáron a GDP 13%-át adja. 
Most kapaszkodjatok, Libsik! Magyarország az egyetlen ország a régióban, ahol 2010. óta csökkent a GDP-arányos államadósság. Sőt, az egész EU-ban, velünk együtt csak 8 ilyen ország van.
Hiába hisztizett Magyar Péter és egész csapata, rekordon a turizmus. Immáron a GDP 13%-át adja. 
Szomorú, de hír lett, ha valami normális.
Mindenesetre én örülök! 

Az American Eagle részvényei 25%-ot emelkedtek a Sydney Sweeney-reklám után
Hát persze, az embereknek…
Rengeteg gondolat kavarog most bennem.
Álljon itt kettő:
A kissrác egy hős, gondoljon bármit is az országról.
A másik meg egy alattomos, hatásvadász, hamis, önimádó, lelketlen kulakomposztáló.
Vasárnap este érkezik az Életed kérdései sorozat első része, Szilágyi Szabolcs és Gájer László atya válaszol a kérdéseitekre - írásban ☝️
Először 3 olvasói kérdést választottak ki, eltérő és izgalmas…
👉👉👉Egy dologban mindenki biztos lehet: ha Magyar Péter alakít kormányt, akkor a tiszás eliten kívül mindenki szívni fog!
👉👉👉Az elmúlt hetekben kiderült: a Tisza drasztikusan megemelné az adókat,…
Tessék mondani ez már a szeretetország, vagy pedig a híres baloldali magaskultúra?
Nem bírom 



Sztálin elvtárs nyárutói mosoly vagyok 


A késő októberi kánikulában a fák halkan csicseregtek, és miközben a lemenő nap fénye végigpásztázott a tavaszi…