❤ Sokunk nevében köszönjük Kásler Miklósnak mindazt, amit onkológusként, valamint az Országos Onkológiai Intézet főigazgatójaként a rákkal küzdő betegekért tett.
🙏 Isten nyugosztalja!
Vona Gábor: Magyar Péter mindenkivel alapból tiszteletlen. Nincs benne semmi elegancia és méltóság, ami egy ország vezetéséhez szükséges. Alázatnak pedig nyoma sincs benne. #demokrácia
❤ Sokunk nevében köszönjük Kásler Miklósnak mindazt, amit onkológusként, valamint az Országos Onkológiai Intézet főigazgatójaként a rákkal küzdő betegekért tett.
🙏 Isten nyugosztalja!
Kispest-újpest: valószínűleg valamelyik fővárosi csapat fog nyerni. 
(Azért őrizzük meg a komolyságunkat, természetesen a Kispest nyer. Mínusz tegnap, de az csak egy egyszeri kisiklás volt.)
De azért…
❤️❤️

Ebben az esetben még abszurdabb, hogy Brüsszel 61 százalékkal növelné saját büdzséjét az EU következő költségvetési ciklusában.
❤️
Íme Magyar Péter és az ő digitális harcosai…