️
Peti agrárembere szerint jó, ha jönnek a migránsok, legalább több birkát esznek. Ha nem hallom, nem hiszem el!
Aki támogatja egy brüsszeli bábkormány létrejöttét Magyarországon, az elárul mindenkit, aki az elmúlt több mint 1000 év alatt, az ország szabadságáért, függetlenségéért küzdött. #demokrácia
/posztok.hu
Melyik a jobb: Mr. Bean vagy a Ripacs?
Brüsszel minden uniós pénzből politikai fegyvert csinálna
❤️



