Magyar Péter visít a Voks2025 sikere miatt! Fáj neki.
🫵 Nekünk meg az fáj, hogy őt Weber irányítja Brüsszelből. Azt csinálja, amit ott kérnek tőle. És most azt kérték, hogy hazudjon a Voks2025-ről.…
☝️Honnan tudjuk, hogy Magyar Péter hazudik
Mozog a szája.
👉 Magyar Péter hazudik, hazudik, hazudik... Már a követői is tudják tapasztalatból, hogy bármikor, bármiről, bármekkorát hazudik.
👉 Most épp a Voks 2025-ről próbálja becsapni az embereket. Teszi ezt Ursula és Manfred utasítására, mert a brüsszeliek erősen tartanak a magyar emberek véleményétől, ami keresztülhúzhatja a számításaikat.
👉 Kínos számukra, hogy közjegyző által hitelesített módon, rendkívül nagy számban mondták el a magyarok a brüsszelivel várhatóan ellentétes véleményüket.
👉 Pont ez az, amiért meg akarják szüntetni Magyarország és a magyar emberek önállóságát, függetlenségét. Mert nekünk magyaroknak van saját véleményünk, és képesek vagyunk ragaszkodni is ahhoz.
👉 Egy magyar ember számára fontosabb Magyarország mint Ukrajna, és ez így van jól.
☝️ Ha egyetértesz, kérlek oszd meg a posztot. Köszönöm szépen.
/posztok.hu






️
️
Mert a ti szavazásotok csúfosan megbukott?


