Kelet-Magyarország
Köszönjük
Örömmel jelentem be, hogy a választások előtt ígérteknek megfelelően ma átadtuk az Ajkai Infektológiai Központot!
A fejlesztés által pedig Veszprém vármegye, Ajka és a régió fertőző betegei a legkorszerűbb betegellátáshoz juthatnak.
Nem szavak. Tettek.
/posztok.hu

️


Vermes Tibor