Köszönöm a meghívást, Farkas Sándor, barátom! Tartalmas délután és este volt! 
Hajrá Csongrád-Csanád vármegye! 


„Nem szabadna az embernek olyat tennie, amit később nem tud maradéktalanul helyrehozni. Életet megszüntetni nem szabadna csak azért, mert valakinek más a véleménye valamiről.“ - írta Honti Ilona, aki egész életében hős férjét gyászolta.
1958-ban végezték ki Dr. Brusznyai Árpád ötvenhatos mártírt.
A tudóstanár a veszprémi Lovassy László Gimnáziumban tanított és 33 éves korában, a Himnuszt énekelve ment a halálba.
Tisztelet a hősöknek!
Kép forrása: Fortepan/Nagy Gyula
Köszönöm a meghívást, Farkas Sándor, barátom! Tartalmas délután és este volt! 
Hajrá Csongrád-Csanád vármegye! 


November 4. Ahol a hősöket nem felejtik, mindig lesznek újak!
Tisztelet a hősöknek, akik a forradalom áldozataiként életüket adták Magyarország szabadságáért.
Szőlőtermesztőknek: november 30-ig lehet benyújtani a telepítési pályázatokat! 
👉 A szőlőültetvények szerkezetátalakítására vonatkozó egyéni terveket három évre lehet majd benyújtani, a támogatási…
Hatvanhat éve, 1956. november 4-én fojtották vérbe a szovjet csapatok a magyar forradalmat. A nemzeti gyásznapon emlékezzünk az '56-os mártírokra és a megtorlás áldozataira! Gloria victis!
66 évvel ezelőtt ezen a napon a világ némán figyelte, ahogy eltiporják a magyar szabadságharcot.
Fejet hajtunk a megtorlás több száz kivégzett és több tízezer meghurcolt áldozata előtt. Ma mindnyájukra…
Az Eurostat mondja: Magyarország első az uniós adócsökkentési rangsorban!

☝️Míg a legtöbb tagországban növelték az adóterhelést, Magyarország a legnagyobb mértékben csökkentette a tavalyi évben.
Az…
„A szabadság ott kezdődik, ahol megszűnik a félelem.” (Bibó István)
🙏 1956. hősei a halálos túlerővel szemben is a szabadságot választották, áldozatuk nem volt hiábavaló. Tisztelet a bátraknak!
️November 4. - Az Emlékezés Napja.🏴
Hajtsunk fejet a magyar szabadság áldozatai előtt! 
Ahol a hősöket nem felejtik, mindig lesznek újak! 
Soha ne felejtsük a vérbe fojtott szabadságharc hőseit és a megtorlások vértanúit! 