1956. október 23-án úgy tűnt, hogy megváltozik az évszakok rendje és a szovjet tél helyett beköszönt a tavasz. Szinte nyári napsugarak fogadták a Műegyetemnél gyülekező diákokat és kezdetét vette egy olyan küzdelem, amit sohasem fogunk elfelejteni, amit sohasem szabad elfelejtenünk.
A tavasz viszont nem maradhatott, az orosz zimankó elsöpörte a rügyeit bontogató magyar szabadságot. Azokra a hősökre emlékezünk, akik ma is utat mutatnak nekünk és életüket áldozták a mi szabadságunkért.
Tisztelet a bátraknak! 
/posztok.hu







