Extrém meleg van. A kormány pedig tüzet gyújt.
Azt mondja tisztít, de inkább pusztít.
Idézek a 96/2026. (VI.25.) számú kormányrendeletből, amely a 2026. évi további pedagógusbér-emelésről és oktató béremelésről, valamint az ezzel összefüggő kormányrendeletek módosításáról szól:
"4.§.: A szakképzésről szóló törvény végrehajtásáról szóló 12/2020. (II.7.) Korm. rendelet 123/B.§ (1) bekezdésében a "775 500 forint" szövegrész helyébe a "778 000 forint" szöveg lép."
"8.§.: A Púévhr. 95/A.§ (6) bekezdésében a "11 600 forinttal" szövegrész helyébe a "11 700 forinttal" szöveg lép."
Mielőtt bárki felhördülne: nem ezeket a kismértékű módosításokat akarom nevetségessé tenni, hiszen pontosan tudom, hogy pontos elszámolás, hosszú barátság. De talán emlékeznek arra, hogy fél évvel ezelőtt a magyar sajtó egy része napokig hahotázott azon, amikor az iparűzési adó többletbefizetéseinek visszatérítésénél egyes önkormányzatok pár száz vagy pár ezer forintot kaptak vissza. A vérmesebbek ezt az önkormányzatok megalázásának is tartották.
Most ők is hallgatnak. Nagyon helyesen. Ahogyan akkor nem az önkormányzatok megalázásáról volt szó, most sem a pedagógusok semmibe vételét láthatjuk.
/posztok.hu
️ ÁRAD A TISZÁS MEGSZORÍTÁS!
Magyar Péterék nemcsak…
️Újra kérdezem: Magyar Péter tájékozatlan, vagy alattomos módon ferdít a GMO-ügyben!?!?


Erre nem számított Magyar Péter, utána bő fél napig gondolkodott a válaszon!
️
