️
️
És ennyi! Egy elképesztő kampányon vagyunk túl – olyan élmény, ami az eredménytől függetlenül örökre velünk marad! 

Köszönöm Deutsch Tamásnak, a teljes erzsébetvárosi és zuglói Fidesz közösségének,…
️ Bezártak a szavazókörök!
Köszönöm mindenkinek, aki ma részt vett a választáson! Hajrá Dunakeszi, Göd, Fót, Csomád, Csömör! 🤝🇭
Köszönöm mindenkinek, aki részt vett a mai választáson!
Külön köszönöm azoknak, akik szavazatukkal a Fideszt és a Pest 3-as körzetben engem támogattak.🤝
Hajrá, magyarok!
Köszönjük!
Kiemelkedően magas részvétel mellett zajlott a szavazás – ez ismét megmutatta, hogy a magyar embereknek fontos a közös jövőnk, és készek kiállni érte.
Köszönjük minden választópolgárnak, hogy…
Te behúztad már a 2X-et a Fideszre? Ha nem, akkor irány szavazni! Még 30 percen át megteheted!
A Fidesz a biztos választás! 

Köszönöm mindenkinek, aki részt vett ma a szavazáson!
Higgyenek a szemüknek. Tiszás tollak a szavazófülkében. A Tisza másokat vádol csalással, de ő maga folyamatosan sérti a törvényt.
Mindenkinek köszönjük szépen a részvételt és a támogató szavazatokat!
Köszönjük mindenkinek, külön is akik bennünket tiszteltek meg szavazatukkal!