Zalahaláp gyönyörű természeti környezetben fekvő, fejlődő kis település, ahol a közösség ereje érezhető a mindennapokban is – ezért is fontos számomra, hogy támogassam a helyiek munkáját.

A falunap jó példa arra, hogyan tud egy település egyszerre megőrizni hagyományokat és nyitni az újdonságokra. A barátságos légkör, az aktív civil élet és a közös tenni akarás mind azt mutatják: érdemes itt élni, családot alapítani, vállalkozni. Az ilyen közösségek adják a magyar vidék igazi tartását – és nekem az a feladatom, hogy mindezt képviseljem, megerősítsem, és segítsek a továbblépésben, ahol csak tudok.

Gratulálok a díjazottaknak!

Háború vagy béke? Trump békét akar, ezért tárgyal jövő pénteken Putyinnal. Most az európai vezetők is kapnak egy esélyt.

Ők elpuskázták a békét, most helyrehozhatják. Egyetlen dolgot kell tenniük,…

Egy nemzet, egy közösség, egy jövő

Létrehoztuk a Digitális Polgári Köröket, egy építő és hazaszerető közösséget, ahol fontos ügyekről beszélünk.

Pár nap alatt több mint 5️⃣0️⃣ ezren csatlakoztatok️…

Zöld vándorpoloska invázió a kertekben!
Az utóbbi forró nyarú években annyira elszaporodott, hogy jelentős kárt okoz a zöldségfélékben. Elszaporodásának kedvez egyre melegedő éghajlatunk.
A zöld…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média