A közösségi értékvédelmi konzultációban szerzett tapasztalatokról, a helyi önazonosság védelmét erősítő javaslatainkról is szó volt a Magyar Katolikus Rádió műsorában.

A beszélgetésben ezúttal is hangsúlyoztam, hogy a készülő törvényjavaslat lehetőségeket kínál majd a településeknek, aki akar az élhet vele. A jogszabályok érvényesítése mindig egyéni döntések eredménye, ezért nagyon fontos a településvezetői szándék, elkötelezettség!

A Kerengő című műsor adását hamarosan visszanézhetik a YouTube-csatornámon.
Addig is iratkozzanak fel!

Ha 1848-ban nem lett volna cselekvő ifjúság, Magyarország talán sosem vívta volna ki szabadságát, cselekvő magyar ifjúság nélkül ma is elképzelhetetlen a nemzet jövője.…

Végül minden kiderül. Magyar Péternek mostantól papírja van arról, hogy további háborút akar, és ezt saját aláírásával szentesítette.

Arról van szó, hogy a néppárti-baloldali nagykoalíció az Európai…

Munka van, ülésezik a kormány. Terítéken a 3️⃣0️⃣év alatti édesanyák adómentessége, a 1️⃣0️⃣0️⃣ új gyár program és természetesen az adócsökkentés

55 éves korában elhunyt Bényi Ildikó, az Önök kérték című műsor legendás háziasszonya. A műsorvezető harminc éven át vezette az MTVA kívánságműsorát. 2017-ben a Reformáció 500 nagykövete is volt.
Isten…

Miközben Brüsszel Ukrajna uniós csatlakozását sürgeti, addig az új Trump adminisztráció, olyan közel került a tűzszünet eléréséhez, mint eddig még senki. Ébresztő Európa!

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média