️A galamb a lélek, a béke és a harmónia szimbóluma🪽

A hétvégén Cegléd ad otthont a Nemzeti Fiatal Galamb-, Baromfi-, Nyúl-és Díszmadár Kiállításnak. A seregszemlén 1618 galamb és 271 tenyésztő mutatkozik be. A rendezvény megnyitóján köszönetet mondtam az ágazat szereplőinek rendkívüli helytállásukért, amiért nem lehetünk elég hálásak. Kötelességünk bemutatni a felnövekvő generációnak, hogy a természetnek és az ember munkájának milyen összhangja van.

Jó munkát, szelektálást és tenyésztést kívánok a galambászoknak!

Fekete István

“A bajaiak azt várják, hogy végre a képviselő-testületben is az általuk megválasztott biztos többség irányítson. Azt várják, hogy biztos kézbe kerüljön végre Baja város jövője!”
Olvassa el interjúmat…

Nejlon Piroskával a retró járművek szerelmesei is hangolódhatnak a karácsonyra!

️ Az ünnepi díszbe öltözött buszlegenda december 9. és 23. között megtekinthető a Népligetnél, december 9., 16., és 23-…

Világosan ki kell mondanunk: az anya nő, az apa férfi, a gyerekeinket pedig hagyják békén.

Meg kell védeni a családjainkat! Meg kell állítani a genderőrületet!

A héten Bábolnán járt a Mikulás, Jolupukki!
Két szarvas húzta,
Szán repítette,
Gömbölyű zsákját
Száz fele vitte.
Zsák, zsák, teli zsák,
Piros alma, aranyág....
Na jó, nem szarvas, kamion....

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média