️A galamb a lélek, a béke és a harmónia szimbóluma🪽

A hétvégén Cegléd ad otthont a Nemzeti Fiatal Galamb-, Baromfi-, Nyúl-és Díszmadár Kiállításnak. A seregszemlén 1618 galamb és 271 tenyésztő mutatkozik be. A rendezvény megnyitóján köszönetet mondtam az ágazat szereplőinek rendkívüli helytállásukért, amiért nem lehetünk elég hálásak. Kötelességünk bemutatni a felnövekvő generációnak, hogy a természetnek és az ember munkájának milyen összhangja van.

Jó munkát, szelektálást és tenyésztést kívánok a galambászoknak!

Fekete István

“A bajaiak azt várják, hogy végre a képviselő-testületben is az általuk megválasztott biztos többség irányítson. Azt várják, hogy biztos kézbe kerüljön végre Baja város jövője!”
Olvassa el interjúmat…

Nejlon Piroskával a retró járművek szerelmesei is hangolódhatnak a karácsonyra!

️ Az ünnepi díszbe öltözött buszlegenda december 9. és 23. között megtekinthető a Népligetnél, december 9., 16., és 23-…

Világosan ki kell mondanunk: az anya nő, az apa férfi, a gyerekeinket pedig hagyják békén.

Meg kell védeni a családjainkat! Meg kell állítani a genderőrületet!

A héten Bábolnán járt a Mikulás, Jolupukki!
Két szarvas húzta,
Szán repítette,
Gömbölyű zsákját
Száz fele vitte.
Zsák, zsák, teli zsák,
Piros alma, aranyág....
Na jó, nem szarvas, kamion....

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média