️ Tegnap volt a KDNP Veszprém vármegyei választmányi ülése, amelyen megválasztották Navracsics Tibort vármegyei elnöknek. Az ülés levezető elnöke Dr. Latorcai János volt, vármegyei szervező továbbra…
Nagyon sokat tettünk a magyar gazdaság versenyképességéért, ezért nincs félnivalónk, a világkereskedelem szabadságában vagyunk érdekeltek, ezért azt szeretnénk, ha minél előbb létrejönne egy…
Fontosak a helyi munkahelyek Egy korábbi meghívásnak eleget téve látogatást tettem a bajai Tescoban, ahol az áruház igazgatójával beszéltünk az elmúlt időszak fejlesztéseiről és a jövőbeli tervekről.
Az árstopok bevezetése óta folyamatosak az ellenőrzések és több mint egymilliárd forint bírságot szabtak ki a hatóságok. Betartatjuk az árstopos rendelkezéseket!
A CONT hazánkkal kapcsolatban “szakmainak" szánt érvei olyanok, mintha valaki hosszan érvelne amellett, hogy a hülyét azért lehet pontos j-vel is írni... Ennyi.