A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara országos alakuló küldöttgyűlésén vettünk részt ma miniszterelnök úrral.
👉 Orbán Viktor kormányfő elmondta, a magyar agrárium eddig is számíthatott a kormányra, és fordítva, ami ezután sem lesz másképp. 🤝
👉 A NAK új vezetőséget is választott. A szervezet országos elnöke ismét Győrffy Balázs lett. Gratulálok és eredményes munkát kívánok a követező öt évre is!
Öntözés Fejlesztési Pályázat A mezőgazdasági termelők számára minden segítséget meg kíván adni az agrártárca az aszály hosszútávú kezeléséhez, amelyhez nélkülözhetetlen az öntözésfejlesztési…
Megérett az idő arra, hogy Magyarország egy XXI. századi elvárásoknak megfelelő hadsereggel rendelkezzen. A Kibeszélő vendége voltam. 👇Cikket lásd az első kommentben!
A Kormány mindig fontosnak tartotta az egyházak támogatását. 🤝⛪ Minél függetlenebb az egyház, annál hatékonyabban tud hitéleti tevékenységet folytatni.
Hét bő esztendő után a világ hét szűk esztendő felé tart, de ha dolgozunk, együtt sikerülhet meghosszabbítani a jó éveket a magyar mezőgazdaságban - mondta Orbán Viktor a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara…