Béke és fejlődés. Közös ügyünk Veresegyház!
Béke és fejlődés. Közös ügyünk Veresegyház!
Az elmúlt időszakban rengeteg sértegetést kaptunk, mi nemzeti szavazók. A baloldal hívott minket rémisztő képződménynek, patkánynak, ostobának, agymosottnak, tisztességtelennek.
Most jött el a válasz…
A mai napnak különösen nagy tétje van, hiszen nemcsak jövőt választunk, hanem döntünk a háború és béke kérdésében is.
Szavazzon a Fideszre!
A mai napnak különösen nagy tétje van,…
Sorsdöntő választás zajlik. 
🟠 2X FIDESZ!
4X NEM!
Csak a leadott szavazat számít!
Inkább ma fázzunk, amíg elmegyünk szavazni, mint 4 évig gáz- és rezsicsökkentés nélkül

🟠Csak a Fidesz:
️hóban,
️esőben,
️napsütésben is!
Béke, biztonság és fejlődés!
Csömörön is ez a legfontosabb!
Soha nem volt még ekkora a tét. Ma kell tennünk Magyarország biztonságáért! Ma kell megvédenünk az eredményeinket! Ma kell kiállnunk Magyarországért!
Mindenkire szükség van! 🟠