Kecel is előre megy, nem hátra! ✌️
Hajrá Bányai Gábor! 

Közös Agrárpolitika országos roadshow és sajtótájékoztató Mosonmagyaróváron
Ma este a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara és az Agrárminisztérium szakmai fórumot tartott Mosonmagyaróváron az uniós Közös Agrárpolitika reformjának aktualitásai kapcsán, különös tekintettel a gazdálkodókat érintő jövőbeni változásokra, valamint a KAP stratégiai tervre. Nagy öröm és megtiszteltetés volt számomra, hogy szakmai előadóként elfogadta meghívásomat Jakab István, a Magyar Gazdakörök Országos Szövetségének elnöke, az Országgyűlés alelnöke és Németh Gergely, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Győr-Moson-Sopron Megyei elnöke.
Az elmúlt, kihívásokkal teli időszakban nagyon erős kapcsolat alakult ki a kormány és a gazdaszervezetek között. Az eltelt 4 esztendőben is, ma is és a jövőben is azt kérdezzük és arra keressük a választ: Hogyan tudunk a gazdák életében, munkájukban könnyítéseket adni, segítséget nyújtani? Ezért fogadjuk mindig javaslataikat, s ennek köszönhetően tudtunk olyan nagy léptékű eredményeket is letenni az asztalra.
Mindenkinek hálásan köszönjük a példás helytállást, amit ebben a nehéz időszakban tettek! 🙏
Részletek: https://valasztokerulet.drnagyistvan.hu/kozos-agrarpolitika-orszagos-roadshow-es-sajtotajekoztato-mosonmagyarovaron/
Fotó: Bánhegyi István
Kecel is előre megy, nem hátra! ✌️
Hajrá Bányai Gábor! 

Kedves Nagyberényiek!
☝️Witzmann Mihály vagyok, az Önök országgyűlési képviselője és képviselő-jelöltje.
👉Ezúton szeretnék rövid tájékoztatást adni Önöknek, hogy az elmúlt években milyen közös…
A közelgő választásoknak minden eddiginél nagyobb lesz a tétje.
️Április 3-án ugyanis gyermekeink és unokáink jövőjéről döntünk.
Választanunk kell a rezsicsökkentés és az energiaárak emelése, vagy…
A 21. század kétségtelenül legnehezebb éveiben járunk, a kihívások egymást követik, a járvány mellett a szomszédunkban kitört a háború.
Az első és legfontosabb leszögezni, hogy Magyarországnak az az…
Kedves Ságváriak!
☝️Witzmann Mihály vagyok, az Önök országgyűlési képviselője és képviselő-jelöltje.
👉Ezúton szeretnék rövid tájékoztatást adni Önöknek, hogy az elmúlt években milyen közös eredményeket…
Összefogás a háború elől menekülőkért Budaörsön!
🤝 Minden résztvevőnek köszönöm!
️ Magyarországon senki nem marad ellátatlanul.
#menczertamas
#FideszKDNP
#valasztas2022
#pest2
#hajrabudakornyeke
Köszönöm, hogy ennyien eljöttek a balatonedericsi lakossági fórumra, találkozzunk minél többen április harmadikán is!
Ne a családokkal fizettessék meg a zöld átállás költségeit - Tóth Edina felszólalása
☝️ Baloldali parkolási vesztegetési botrány Zuglóban.
Fuzik Zsolt vallomása szerint Gyurcsány zuglói emberei külön-külön is óriási összegeket vettek át tőle.
A baloldali botrány szálai egészen…