A győri és nyíregyházi rendezvény után ma Kecskeméten folytatódik a Digitális Polgári Körök országjárása – Orbán Viktor miniszterelnök is felszólal a gyűlésen.
A győri és nyíregyházi rendezvény után ma Kecskeméten folytatódik a Digitális Polgári Körök országjárása – Orbán Viktor miniszterelnök is felszólal a gyűlésen.
Orbán Viktor:
Ez már Kecskemét. Hamarosan Háborúellenes Gyűlés. Link a kommentben
Béke csak tárgyalás útján lesz!
A nemzetközi pénzvilág a baloldalt favorizálja, mert a baloldal adót emel és megszorít. Pont úgy, ahogy a Tisza Párt akarja Magyarországon.
Ezért most az történik, ami mindig szokott a választások…
A színfalak mögött
Hamarosan kezdődik a háborúellenes gyűlés Kecskeméten 
Szertettel gratulálok a Gróf Széchenyi István Katolikus Általános Iskola és Gimnázium Robotika Szakkörének, akik az észtországi Tallinban értek el óriási sikereket!
A repülőjegyek megvásárlásában…
Te is érzed? Már közelít 


Amit ígérek, azt megtartom.
Már úton
Kecskemétre, a békepárti gyűlésre.
Persze a háborúpártiak is érkeznek, hogy a békét megzavarják.
De ahogy mindannyian, úgy ők is tudják: a végén mindig a
️ béke győz!