Nekik sajnos román. Nekünk viszont magyar nemzettárs! 
Lázárinfó Erdélyben.

A hazai agrárium elmúlt évének kihívásait és a jövőbeni terveket tekintettük át a Mezőgazdasági Szövetkezők és Termelők Országos Szövetségének kihelyezett elnökségi ülésén, Gyöngyös-Farkasmályon 👇
Küzdelmes éven vagyunk túl, soha ennyi kihívás ilyen rövid idő alatt nem érte a mezőgazdaságot. Ezért is van jelentősége az ilyen szakmai tárgyalásoknak.
Fekete István
/posztok.hu
️
Kitört a pesti limbóláz
Buli van a XV. kerületben👍💃
🕺🪩
️ 20. rész 



Hadd csillogjon az aranyvécé: