Faültetés Dunakilitin. Elstartolt a Településfásítási Program őszi ültetési időszaka.

A fákat a jövőnek, a gyermekeinknek ültetjük, éppen ezért diákokkal helyeztünk a földbe kislevelű hársakat.

A Településfásítási Program a rendszerváltozás óta indított legnagyobb belterületi fásítási kezdeményezés. Az a célunk hogy jövőre elérjük a 100 ezer elöltetett fát, tovább zöldítve ezzel településeinket.

Pelsőczy Csaba

Orbán Viktor az RMDSZ kongresszusán: 2010-ben újra egyesítettük a magyar nemzetet, és visszaadtuk a lehetőséget mindenkinek, hogy újra otthon legyen a hazában.

Hét érmet, köztük három világbajnoki címet szereztek veteránkorú birkózóink a korosztály tatabányai világbajnokságának szabadfogású versenyén! ️💪

A 43 ország, 675 sportoló részvételével zajló viadal…

Magyarország nagyon sokat profitált a Kínával fenntartott stratégiai együttműködéséből.

Európában elsőként csatlakoztunk az Egy övezet, egy út kezdeményezéshez, melynek nyomán modern beruházások és…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média