Becsengettek az agrárszakképzésbe is

A Déli ASzC Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium adott idén otthont az Országos Agrárszakképzési Tanévnyitónak.

Elmélet és gyakorlat termőföldtől az asztalig. Az itt tanuló diákok képzését tangazdaság, lovarda, sertéstelep, őshonos és húshasznosítású gulya is segíti.

Az országban több mint 22 ezer diák vesz részt az agrárszakképzésben. Ebben a tanévben pedig 3316 új tanuló kezdi meg a tanulmányait.

A fiatalok felelőssége, hogy megtanulják a szakmai alapokat és a kihívásokra megfelelő válaszokat tudjanak adni. Ebben a munkában azonban senki nincs egyedül, mert egy közösséget alkotunk!

Vermes Tibor

Erősödik a józan ész hangja Európában – jobboldali pártok vezetik a közvélemény-kutatásokat a három legnagyobb országban!

👉 Németországban az AfD megelőzte a kormányzó pártokat. Az elégedetlenség fő…

Elindult Magyarország történetének legegyszerűbb és legkönnyebben igényelhető lakás- és házvásárlási támogatása, az Otthon Start program. Startolj rá! ✌️

Ahol a csónakázás az első lecke – ugandai iskola a tó közepén

Uganda nyugati részén, a festői Bunyonyi-tavon a diákok nap mint nap csónakba szállnak, hogy iskolába járhassanak.
Bátorságuk önmagában is…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média