Aranyeső Milánóban! 


Óriási magyar sikerek Hollandiában, a FEI Kettesfogathajtó Világbajnokságon!
Gratulálok Hölle Martinnak, aki egymást követő ötödik alkalommal lett világbajnok a kettesfogatok egyéni és csapatversenyében, és a díjhajtás számot világrekorddal nyerte meg!
Ezen felül a magyar csapat 12 éve veretlen. Elismerés illeti a 2025-ös verseny magyarjait: Hölle Martint, Dani Marcellt és ifj. Fekete Györgyöt, valamint csapatvezetőjüket, Cseri Dávidot! 🤝
Köszönjük, hogy kiváló teljesítményükkel tovább öregbítik a magyar lovassport hírnevét! 
/posztok.hu

Jó vezető, jó döntés, jó ország. Nagyobb a tét, mint gondolnánk. A történelem megbosszulja a hibát! 


