Orbán Viktor: Felfoghatatlan, hogy nem a háború további pusztításának a megelőzése van Európa középpontjában, hanem a háborúba lépés előkészítése.



Brüsszel a háborúba lépést készíti elő.
Mi el akarjuk kerülni a háborút!
Ezért kell a békét választani június 9-én! 
Miután Magyarország nem hajlandó migránsokat befogadni, ezért naponta 6 millió forintot be kell fizetnünk Brüsszelbe.
Ez nem egyszerűen fölháborító, hanem vérlázító!
Csak a béke! Csak a Fidesz!
️Tíz év után újra van gyógyszertára Göllének!
Kiskunfélegyháza is a béke pártján!
Nem fogjuk hagyni, hogy belepréseljenek minket a háborúba, ellenállunk a háborús őrületnek
️
Június 9-én: csak a béke, csak a Fidesz!
Ennyi.
Brüsszel a tűzzel játszik: egy helyi konfliktus kiszélesítése azzal a kockázattal jár, hogy világháborúvá terebélyesedik. Egy újabb világháború pedig atomháború lenne.
Karácsony hazudott a budapestieknek! Kitiltaná az autókat a fővárosból.
Elég a káoszból, elég Karácsonyékból!
/posztok.hu