A kormány meghosszabbítja a szankciókról szóló nemzeti konzultációt december 15-ig!
Az európai politikát a józan észre kell építeni!
Szijjártó Péter miniszter úr delegációjában, az Országgyűlés olasz-magyar baráti tagozatának új elnökeként veszek ma részt római tárgyalásokon.
Matteo Salvini miniszterelnök-helyettessel sok téma szóba került.
🤝🇮
/posztok.hu




️ Ez van. Nekünk ilyen "független-objektív sajtó" jutott. 
